Naš tim

Iskusni smo pojedinci s potvrđenim uspjehom i stručnošću na različitim poljima.

Naš tim čine stručnjaci koji su strastveni u svome radu i istaknuli su se u području svoje ekspertize. Tim je sastavljen od stručnjaka u području europskih javnih politika, projektnog menadžmenta, javne nabave, strateškog planiranja, analize i poslovnog planiranja, financija, marketinga, zaštite okoliša, poduzetništva, poljoprivrede i sigurnosti.

Što nas najviše motivira i kojim se načelom u poslu vodimo? – Motivira nas izvrsnost – uvijek nastojimo maksimalno doprinijeti svojim znanjem i vještinama ostvarenju konkretnih i vidljivih rezultata za naše klijente. Kvaliteta i uspjeh je jedina opcija kojom se zadovoljavamo u obavljanju naših usluga.

Stalno poboljšavanje vještina naših zaposlenika omogućuje nam da ostvarimo tu temeljnu vrijednost. Pružanjem mogućnosti profesionalnog napretka i kontinuiranim poboljšanjem naših vještina otvaramo vrata našim zaposlenicima kako bi rasli i napredovali unutar našeg poduzeća.

Renata Šeperić Petak

Direktorica

renata@logickamatrica.eu

Krešimir Perović

Direktor razvoja

kresimir@logickamatrica.eu

Nikolina Mihajlic

Voditeljica ureda

nikolina@logickamatrica.eu

Davor Nemedan

Voditelj odjela za financijsko-ekonomske analize i javnu nabavu

davor@logickamatrica.eu

Drago Pavlek

Stručnjak za pripremu i prijavu EU projekata

drago@logickamatrica.eu

Dominik Petak

Stručnjak za financijske analize i pripremu projekata

dominik@logickamatrica.eu

Florijan Bašić

Savjetnik za razvoj politike zaštite okoliša i energetske učinkovitosti

florijan@logickamatrica.eu

Maja Kirinić

Specijalist za marketing i komunikaciju

maja@logickamatrica.eu

Mia Burić

Savjetnica za pripremu EU projekata

mia@logickamatrica.eu

Close Menu

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj